Organizacja

Nasze przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 6:30 – 17:30 z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych. Kierujemy się wszechstronnym rozwojem Dzieci. Posiadamy ciekawą ofertę zajęć dodatkowych w ramach czesnego, które możecie Państwo znaleźć w zakładce zajęcia dodatkowe.

W naszych przedszkolach organizujemy urodziny dla Dzieci, imprezy okolicznościowe, teatrzyki, akademie tematyczne, konkursy plastyczne, zawody sportowe, dni otwarte dla Dzieci i ich rodziców, warsztaty plastyczne dla Dzieci prowadzone przez wykwalifikowanych plastyków. W swojej pracy sztab wspaniałych, ciepłych i uśmiechniętych wychowawców posługuje się innowacyjnymi technikami, programami i metodami pracy. Posiadamy swój profil na Facebooku, który zachęcamy do polubienia oraz śledzenia wydarzeń z życia przedszkola.

Nasze przedszkole włączyło się w kampanię Cała Polska czyta Dzieciom. Przynajmniej 20 minut dziennie czytamy naszym przedszkolakom. Jest to przyjemna forma spędzania czasu, która dostarcza naszym pociechom dużo radości. Wspomaga ich wszechstronny rozwój psychiczny, umysłowy, społeczny i moralny, oraz buduje zasoby wewnętrzne Dziecka. Uważamy, że czytanie książek młodym ludziom jest najlepszą inwestycją w ich przyszłość.