Nasza kadra

Przedszkole Dziecięcy Raj docenia zaangażowanie i jakość pracy swojego personelu. Nie może być inaczej, gdyż często spotykamy się z opinią z zewnątrz, że jest to miejsce bardzo przyjazne, do którego chce się wracać.

Przyjazne relacje, które panują od lat w naszej placówce przekładają się na pozytywną niemalże domową atmosferę.

Nasze przedszkole jest wyjątkowe ponieważ są z nami:

mgr Paulina Skarżyńska - Ukończyła studia w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej z wychowaniem przedszkolnym. Wzbogaca swoją wiedzę o nowe elementy wychowania oraz nauczania przedszkolnego i dalej kształci się w tym kierunku. Każdego roku uczestniczy w warsztatach oraz szkoleniach, które wykorzystuje podczas pracy z przedszkolakami. O swojej pracy w przedszkolu mówi- "Podczas pracy z Dziećmi odczuwam niesamowitą satysfakcję, ponieważ robię to co zawsze chciałam robić. Największą radość czuję jednak wtedy, kiedy poprzez swój  wkład pracy widzę uśmiech na dziecięcych buźkach. Wtedy wiem, że to co robię naprawdę ma sens i motywuje mnie to do dalszego działania. " Motto, które odzwierciedla jej pracę z wychowankami: " W każdym Dziecku jest iskra własna, która może rozpalać " ogniska" szczęścia i prawdy..." - Janusz Korczak

Paulina Kowalik - Jest nauczycielem i wychowawcą grupy 3 latków. Studia licencjackie ukończyła na kierunku Nauczanie początkowe z wychowaniem przedszkolnym. Pracę z Dziećmi rozpoczęła 6 lat temu. Posiada stopień awansu zawodowego - nauczyciel kontraktowy. Praca z Dziećmi od zawsze była i jest jej pasją i powołaniem. Stara się aby każdy dzień w przedszkolu był dla jej podopiecznych ciekawą przygodą. Jest osobą wrażliwą, otwartą, łatwo nawiązującą nowe znajomości. "Nauczyciel to ktoś z wyjątkowym talentem i zawsze z uśmiechem w zanadrzu. To także ktoś, kto nie szczędzi czasu by wysłuchać obu stron, zawsze starając się być fair" - Barbara Cage.

Natalia Paul-Wiśniewska- Jest osobą ciepłą, otwartą i odpowiedzialną. Mama dwu letniej Marysi. Praca z dziećmi od zawsze była jej marzeniem, daje jej dużo satysfakcji i zadowolenia. Bardzo lubi czytać bajki dzieciom. Chce, aby przedszkolaki czuły się przy niej jak najlepiej dlatego stara się być cierpliwa i wyrozumiała. Ukończyła WSB w Toruniu na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna na poziomie licencjata, obecnie kontynuuje studia magisterskie na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza.

Nasza kadra to nie tylko wspaniali wychowawcy, ale także ludzie tacy jak Ciocie, które pomagają w każdej grupie nauczycielom w ich pracy. Dzięki temu nie tylko mają możliwość rozwoju w zakresie wychowania przedszkolnego ale również okazują ogromne chęci i serce w kontakcie z dziećmi.

Dziecięcy Raj oprócz wykwalifikowanej kadry pedagogicznej może także pochwalić się wspaniałymi ludźmi takimi jak Pani Kucharka, która zawsze serdecznie wita Dzieci na stołówce zachęcając do spożywania smacznych posiłków. Współpracują również z nami Panie, które dbają o porządek. Dzieci uwielbiają zagadywać je podczas wszelkich prac porządkowych. Nie sposób byłoby nie wspomnieć o Panu ogrodniku, który dba o piękno naszego ogródka przedszkolnego oraz placu zabaw.

Treść serwisu prawnie chroniona © 2014 Przedszkole Dziecięcy Raj  |  Polityka prywatności  |  Projekt i wykonanieProjekt i wykonanie strony internetowej

Przedszkole Dziecięcy Raj